Zamów przez telefon: +48 576 142 509

Darmowa dostawa od 200 zł

Zioła na prostatę – poznaj moc natury!

Zioła na prostatę są naturalną metodą na poradzenie sobie z uciążliwymi objawami łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Zawierają szereg pożytecznych substancji, które przynoszą ulgę. Warto je docenić, mogą bowiem stanowić skuteczną i nieinwazyjną dla organizmu kurację.

Dlaczego warto pić zioła na prostatę?

O prostatę trzeba zadbać zawczasu. Ignorowanie pierwszych symptomów przerostu gruczołu krokowego nie uwolni od odczuwanych problemów, a w późniejszej fazie może nawet doprowadzić do różnych powikłań.

Objawy przerostu prostaty Czynniki ryzyka
 • Częstomocz
 • Trudność z rozpoczęciem mikcji
 • Słaby, przerywany strumień moczu
 • Problemy z całkowitym opróżnieniem pęcherza
 • Nietrzymanie moczu
 • Wiek powyżej 50 r.ż.
 • Dieta wysokotłuszczowa
 • Geny
Lorem Vit Na Prostate

LOREM VIT PROSTATA
ZIOŁA NA PROSTATĘ

Czy zioła na prostatę działają?

Dobre zioła na prostatę to takie, które dzięki swojemu składowi chemicznemu wykazują kilka z wymienionych działań:

 • moczopędne,
 • antyandrogenne,
 • przeciwbólowe,
 • rozkurczowe,
 • przeciwzapalne.

Zioła posiadające te właściwości zostaną omówione poniżej. Są one zalecane do walki z przerostem gruczołu krokowego przez wielu specjalistów z całego świata. Korzystne działanie tych ziół potwierdzają zarówno badania przeprowadzane w laboratoriach, jak i fakt powszechnego stosowania ich w fitoterapii oraz w medycynie ludowej od wieków.

Leki i suplementy na prostatę dostępne bez recepty często opierają się właśnie na wyciągach ziołowych. Zioła na zdrową prostatę w formie suszu są zwykle tańsze i istnieje możliwość łączenia sił poszczególnych roślin w mieszanki. Są zatem opcją naturalną, ekonomiczną, skuteczną i kompleksową.

Najlepsze zioła na prostatę – jakie?

 • Wierzbownica drobnokwiatowa – zawiera garbniki, flawonoidy i fitosterole, czemu zawdzięcza swoje silne działanie moczopędne, przeciwzapalne, rozkurczowe i przeciwbólowe. Ułatwia wydalanie moczu i hamuje przerost gruczołu krokowego. Jest też pomocna przy jego stanach zapalnych.
 • Palma sabałowa – stosowana w fitoterapii do leczenia przerostu prostaty. Zdrowotne działanie mają owoce palmy sabałowej, które w stanie dojrzałym są zbierane i suszone. To właśnie one wykazują pożądane działanie antyandrogenne, ponieważ zawierają fitosterole.
 • Pokrzywa – działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Do walki z chorobami gruczołu krokowego wykorzystywany jest liść pokrzywy, który zawiera kwasy organiczne, witaminy, garbniki, flawonoidy, karotenoidy. Stosowanie pokrzywy w leczeniu pierwszego i drugiego stadium przerostu prostaty jest zalecane przez Komisję Europejską.
 • Koszyczek rumianku – zbierany jest z rumianku pospolitego. Roślina ta, dzięki silnemu działaniu przeciwzapalnemu i rozkurczowemu, łagodzi dolegliwości lekkiego przerostu prostaty. Dlatego jest popularnym dodatkiem do przeróżnych mieszanek ziołowych.

Poznaj Lorem Vit – Na prostatę

Lorem Vit - Na prostatęLorem Vit Na Prostatę to skuteczna mieszanka wyselekcjonowanych ziół wspomagających działanie układu moczowego. Zawiera składniki takie, jak: liść pokrzywy, ziele wierzbownicy drobnokwiatowej, koszyczek rumianku i owoc palmy sabałowej. Dzięki skutecznie dobranym proporcjom ziół suplement stosować można długotrwale.

Zioła na prostatę Lorem Vit – opinie klientów

 

OpiniaLekarz stwierdził u mnie łagodny przerost prostaty. Na początek chciałem wypróbować coś ziołowego. Od paru tygodni popijam herbatki Lorem Vit i zauważyłem, że nie mam już trudności z opróżnianiem pęcherzapisze pan Jan z Opola

OpiniaOd paru tygodni stosuję Lorem Vit. Zauważyłem sporą poprawę, dlatego mogę polecić te mieszankę. Smak typowo ziołowy, ale dość smaczny. Polecampisze pan Aleksander

Zioła na prostatę
Lorem Vit Na Prostatę – wygląd mieszanki

Czym wyróżnia się Lorem Vit Na Prostatę?

 • gotowa mieszanka, doskonale dobrane proporcje,
 • niski stopień rozdrobnienia (dzięki temu widzisz, co pijesz),
 • wyselekcjonowane zioła, najwyższa jakość,
 • odpowiedni dla wegetarian i wegan,
 • bez zbędnych dodatków.

Zioła na zdrową prostatę – czy warto je mieszać?

loremvit-minKompozycja złożona z kilku różnych ziół charakteryzuje się silniejszym działaniem w leczeniu danego schorzenia lub wspomaganiu konkretnych reakcji organizmu. Działanie mieszanki jest bowiem znacznie szersze niż działanie pojedynczego zioła, z uwagi na bogatszy skład substancji aktywnychmówi Marcin Bielonko ze sklepu loremvit.pl

Warto więc łączyć zioła, aby wzmocnić ich skuteczność. Mieszanki ziół powinny być jednak dobierane przez fachowców z dziedziny ziołolecznictwa lub przez pacjentów za ich zaleceniami. Mieszanie substancji leczniczych na własną rękę, bez uprzedniego przygotowania, może skutkować brakiem pozytywnych rezultatów.

Lorem Vit Na Prostatę doskonale wspomaga leczenie łagodnego przerostu prostaty, jak również jest sposobem na utrzymanie zdrowia gruczołu krokowego.

Podsumowanie

W naturze można znaleźć antidotum praktycznie na każdą dolegliwość organizmu. W artykule omówiliśmy, jakie zioła na prostatę mogą okazać się pomocne. Warto je wypróbować w łagodnej postaci przerostu gruczołu krokowego, jako nieinwazyjny sposób na uregulowanie wydalania moczu oraz zmniejszenie nieprzyjemnych objawów.

Lorem Vit Na Prostate

LOREM VIT PROSTATA
ZIOŁA NA PROSTATĘ

FAQ

1. W jakiej formie najlepiej przyjmować zioła na prostatę?

Najlepiej wybierać mieszanki ziołowe, aby kompleksowo działać na dolegliwości związane z przerostem gruczołu krokowego. Dobrym składem wyróżnia się mieszanka Lorem Vit.

2. Jak stosować mieszankę ziół na prostatę?

Z suszonych ziół na prostatę sporządza się napary i pije do kilku razy na dobę przez określony czas. Dokładne informacje odnośnie przygotowywania i częstości stosowania ziół można znaleźć na opakowaniu.

3. Jak długo potrwa kuracja ziołami?

Nawet najlepsze, polecane zioła na prostatę muszą być stosowane co najmniej przez kilka tygodni, aby można było odczuć poprawę.


Bibliografia

1. Nawrot J: Surowce roślinne stosowane w łagodnym przeroście gruczołu krokowego [w:] Herba Polonica Vol. 55 No 4 2009
2. Pieszak M, Mikołajczak PŁ: Właściwości lecznicze pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) [w:] Postępy Fitoterapii 4/2010, s. 199-204
3. Niedworok J: Leki roślinne w terapii łagodnego rozrostu stercza [w:] Wiad. Ziel. 2002, Nr 6, 1

5 comments

 1. krzysztof

  chodze do lazienki bez bolu i tez strumien normalnie leci.

  1. Krzysztof Rz.

   Muszę też kupić. Widziałem te zioła na prostatę w auchan. Może i mi pomogą.

 2. Zamówienie przyszło bardzo szybko. Na drugi dzień było lorem vit już w paczkomacie.
  Zioła na prostatę działają. Piję 2 razy dziennie i tyle ile pokazuje miarka.
  Ogólnie zioła na prostatę wg. mnie działają.

 3. Aż jestem ciekawy na ile taka mieszanka może pomóc

 4. mi smakuję i pomagają.
  kupiła mi lorem vit żona.
  i dobrze bo jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© LoremVit.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!