Zamów przez telefon: +48 576 142 509

Darmowa dostawa od 200 zł

Zioła na potencję – sprawdź, dlaczego warto je stosować

Zioła na potencję wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród mężczyzn, mających problemy z erekcją. Zanim jednak po nie sięgniemy, należy ustalić, jakie zioła na potencję warto stosować. Istnieje kilka, sprawdzonych gatunków roślin, które pozwolą uzyskać oczekiwane efekty. Ponadto zioła na potencję uchodzą za wyjątkowo bezpieczną metodę na problemy z erekcją i spadkiem libido.

Dlaczego zioła na potencję warto wypróbować?

Zioła na potencję cieszą się coraz większą popularnością wśród mężczyzn. Zioła zdobywają ich uznanie przede wszystkim ze względu na skuteczność oraz wysokie bezpieczeństwo stosowania. Ryzyko skutków ubocznych podczas ich stosowania jest zdecydowanie mniejsze niż po zażyciu niektórych leków na potencję. Z tego też względu, zioła zalecane są w szczególności panom, którzy obawiają się farmakologicznych metod leczenia zaburzeń erekcji.

Zioła na potencję mają sporo zalet, co przedstawia poniższa tabela:

Środki na potencję – porównanie
Zioła na potencję Tabletki zawierające sildenafil
do regularnego stosowania stosowanie tylko w razie potrzeby (na godzinę przed planowanym stosunkiem)
rozsądna cena wysoka cena
wysokie bezpieczeństwo stosowania dużo możliwych skutków ubocznych
kilka ziołowych składników aktywnych (kompleksowe działanie) jedna substancja czynna – sildenafil
prosty, naturalny skład mnóstwo dodatkowych substancji chemicznych
Lorem Vit Libido, Zmysły i Siła

LOREM VIT LIBIDO, ZMYSŁY I SIŁA
ZIOŁA DLA MĘŻCZYZN

Lorem Vit - Libido, Zmysly i Sila ziolaCzy zioła na potencję faktycznie działają?

Zioła na potencję charakteryzują się wysoką skutecznością. Poprawiają ukrwienie narządów płciowych i korzystnie wpływają na potencję oraz libido. Zapobiegają problemom z erekcją, bądź niwelują je.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że zioła wymagają długotrwałego i regularnego stosowania. Jest to warunek ich skuteczności. Jednorazowe wypicie filiżanki naparu ziołowego raczej na niewiele się zda i należy mieć tego świadomość. Zazwyczaj konieczne jest codzienne wypijanie dwóch szklanek naparu. Trzeba także sprawdzić na opakowaniu, jaki czas zaparzania jest wymagany, aby zapewnić najwyższą skuteczność działania preparatu.

Polecane zioła na potencję – najskuteczniejsze gatunki

Polecane zioła na potencję to rzecz jasna takie, które charakteryzują się bardzo dużą skutecznością.

Wśród najbardziej pomocnych gatunków wyszczególnić należy:

 • korzeń żeń-szenia syberyjskiego – ziele to zwiększa libido, dzięki czemu mamy większą ochotę na seks (a jak wiadomo niskie libido może powodować zaburzenia erekcji), ponadto żeń-szeń charakteryzuje się działaniem pobudzającym oraz poprawiającym ukrwienie narządów płciowych,
 • owoc buzdyganka naziemnego – zwiększa poziom testosteronu w organizmie, dzięki czemu poprawia się jakość życia seksualnego, ziele to zwiększa także żywotność plemników oraz znacząco wzmaga erekcję. U kobiet natomiast zwiększa nawilżenie waginy, a także podnosi poziom libido.
 • korzeń lubczyku – ziele to wykorzystywane jest jako afrodyzjak; pobudza libido, jak również pozwala przedłużyć erekcję; zapobiega problemom z układem moczowym. Paniom pomaga dodatkowo na bóle menstruacyjne.

Pamiętaj, aby wymienione wyżej zioła na potencję mogły skutecznie zadziałać, trzeba stosować je systematycznie.

Zioła na zdrową potencję to przede wszystkim mieszanki

Zioła na potencję mogą być stosowane pojedynczo, jednak zdecydowanie lepsze efekty przyniosą odpowiednio skomponowane mieszanki ziołowe. To drugie z rozwiązań będzie też zdecydowanie bardziej praktyczne niż przyrządzanie osobno kilku różnych naparów.

loremvit-minMieszanki ziołowe charakteryzuje bardziej wszechstronne działanie, w porównaniu do roślin stosowanych pojedynczo. Odpowiednie połączenie ziół może zlikwidować więcej problemów w tym samym czasie, a poszczególne składniki – wzajemnie dopełnić swoje właściwości. Dobre jakościowo mieszanki zawierają wysokiej jakości zioła o potwierdzonym działaniu, zestawione ze sobą w odpowiednich proporcjach, które zagwarantują najwyższą skuteczność danego preparatumówi Marcin Bielonko ze sklepu loremvit.pl

Zioła na libidoZioła na potencję Lorem Vit

Mieszanka Lorem Vit to naturalne rozwiązanie na spadek libido i zaburzenia erekcji. Zioła na zdrową potencję Lorem Vit to kompozycja trzech, skutecznych składników aktywnych: korzenia lubczyku, korzenia syberyjskiego żeń-szenia oraz owocu buzdyganka naziemnego.

Taki skład zapewnia kompleksowe działanie:

 • zwiększa poziom energii życiowej i seksualnej,
 • stymuluje libido,
 • niweluje problemy z erekcją,
 • poprawia ukrwienie i nawilżenie narządów płciowych,
 • przywraca równowagę emocjonalną, redukując problemy z potencją wywołane stresem,
 • poprawia odporność,
 • zwiększa zdolności adaptacyjne organizmu.

Zioła na potencję Lorem Vit – opinie

Sprawdź, co inni użytkownicy sądzą o mieszance Lorem Vit na potencję:

OpiniaJestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi ziołami. Kupiłam je mojemu mężowi i przyznam, że faktycznie jest spora poprawa. Jego sprawność seksualna zwiększyła się na tyle, że niedługo chyba sama zacznę je stosować, żeby wzmocnić też swoje libido 😉mówi pani Lidia z Gdyni.

opiniaBardzo polecam zioła Lorem Vit. To bezpieczny, naturalny sposób na erekcję i wzrost energii seksualnej. Mieszanka nie powoduje u mnie żadnych skutków ubocznychmówi pan Jacek z Legnicy

Zioła na potencję – podsumowanie

Zioła na potencję mogą być stosowane na problemy z erekcją, ale również w przypadku spadku libido – zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Zioła na zdrową potencję charakteryzuje wysoka skuteczność i bezpieczeństwo. Trzeba jednak dobrać właściwe gatunki ziół. Godne polecenia są takie jak: żeń-szeń syberyjski, owoc buzdyganka czy też korzeń lubczyku. Napary ziołowe muszą być starannie przygotowywane – zaparzane pod przykryciem. Istotne jest także ich systematyczne stosowanie.

Lorem Vit Libido, Zmysły i Siła

LOREM VIT LIBIDO, ZMYSŁY I SIŁA
ZIOŁA DLA MĘŻCZYZN

FAQ

1. Czy zioła na potencję są bezpieczne?

Zioła na potencję są co do zasady bezpieczne. Trzeba jednak pamiętać, by stosować jedynie wysokiej jakości, polecane zioła na potencję (np. Lorem Vit – Potencja). Jeśli mamy wątpliwości, co do stosowania jakiejś konkretnej rośliny, warto zapoznać się z listą przeciwwskazań do jej zażywania jeszcze przed rozpoczęciem kuracji. Można także poradzić się lekarza bądź doświadczonego zielarza.

2. Jak długo zioła na potencję powinny być stosowane?

Nawet najlepsze zioła na potencję nie pomogą, jeżeli nie będą stosowane systematycznie i przez odpowiednio długi czas. Zaleca się regularne przyjmowanie ziół przez minimum kilka tygodni lub miesięcy (zgodnie z opisem podanym na opakowaniu).

3. Po jakim czasie zioła na potencję zaczną działać?

Dobre zioła na potencję powinny zacząć działać już po paru tygodniach. Niemniej jednak, wskazana jest cierpliwość, bo nie u każdego mężczyzny efekty będą zauważalne równie szybko. Niektórzy panowie będą musieli poczekać nieco dłużej, jeśli jednak wybiorą sprawdzone i polecane zioła na potencję, mogą być pewni satysfakcjonujących efektów.


Bibliografia

1. Drozd J., Wczoraj i dziś ziołolecznictwa, „Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego i Narodowego Instytutu Leków w Warszawie”, Rzeszów 2/2012
2. Kiewlicz K., Rośliny zielarskie w gospodarstwie domowym, Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, 2017
3. Starowicz L., Leczenie zaburzeń erekcji – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, „Przewodnik Lekarza”, 6, 6, 2003

6 comments

 1. kupiłam w auchan lorem vit jako prezent dla męża i teraz sobie popija wywary 🙂

 2. Skuteczne są te zioła. Na potencję działają ale trzeba dać im czasu chwile by zadziałały.

 3. Ehhhh.. Przydałoby się podnieść libido bo w sumie przez tabletki antykoncepcyjne mi się na prawdę nic nie chce.

  1. powiem ci, że jakiś czas już stosuje te zioła na potencje i uważam, ze coś się dzieje w lepszym kierunku, bo przytulać mi się bardziej chce hahaha… poza tym też czuję, że czuję się mniej obciążona rzeczami w głowie. jakoś tak mi spokojniej i ulatują myśli złe hihi.

 4. Gdzie mozna stacjornalnie te lorem vit kupic?

  1. @amadi, na pewno w auchanie są.
   wiem bo kupuję mieszankę na nerki i tam też są te na libido na pewno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© LoremVit.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!