Zamów przez telefon: +48 576 142 509

Darmowa dostawa od 200 zł

Herbata na pamięć – jaką wybrać?

Herbata na pamięć cieszy się całkiem dużym zainteresowaniem wśród osób, które pragnąć poprawić swoją koncentrację i przyśpieszyć nieco proces uczenia się nowych rzeczy. Aby jednak zioła mogły skutecznie zadziałać, trzeba wiedzieć, które z nich wybrać. Dobrze byłoby również mieć świadomość tego, jak stosować daną mieszankę i na jakie rezultaty można liczyć. 

Jaka herbata na pamięć będzie skuteczna?

Nad tym, jaka herbata na pamięć będzie skuteczna zastanawia się większość osób, które myślą o jej stosowaniu. Poniżej zaprezentowano gatunki ziół na pamięć, które mają szansę okazać się bardzo pomocne:

Korzeń ashwagandhy Posiada właściwości przeciwdepresyjne. Korzystnie wpływa także na koncentrację i zapobiega zaburzeniom pamięci.
Korzeń żeń-szenia syberyjskiego Działa silnie pobudzająco, dzięki czemu jest nieoceniony w walce ze zmęczeniem.
Liść miłorzębu japońskiego Wspomaga proces zapamiętywania i zapobiega problemom z koncentracją.
Ziarno kozieradki Wspomaga pracę układu nerwowego, a więc skutecznie wpływa na poprawę pamięci oraz oczywiście koncentracji.
Wąkrotka azjatycka Działa silnie antyoksydacyjnie, a więc okazuje się przydatna w zwalczaniu wolnych rodników.
Pieprzyca peruwiańska Wspomaga proces uczenia się oraz zapamiętywania nowych rzeczy.
Korzeń różeńca górskiego Pomaga walczyć ze znużeniem, jak również z sennością. Poprawia także nastrój.
Lorem Vit Pamieć i Koncentracja

LOREM VIT PAMIĘĆ I KONCENTRACJA
NAPARY ZIOŁOWE POMOCNE PODCZAS NAUKI

Jeżeli interesuje nas herbata na pamięć i koncentrację, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że najlepiej postawić na mieszankę. Mieszanki ziołowe są godne uwagi przede wszystkim ze względu na swoje wszechstronne działanie. Składają się przecież z różnych gatunków, które działają w nieco inny sposób.

Dobra herbata na pamięć – dlaczego warto ją pić i czy faktycznie działa?

Dobra herbata na pamięć faktycznie jest godna uwagi każdego, komu zależy na poprawie swojej koncentracji oraz pamięci. Warto popijać ją w szczególności dlatego, że jest bezpieczna oraz wysoce skuteczna. Poza tym, zioła są naturalną metodą radzenia sobie z wieloma dolegliwościami. Jeśli wybierzemy starannie skomponowaną mieszankę, istnieje naprawdę spore prawdopodobieństwo pokonania uciążliwych dolegliwości.

Polecana herbata na pamięć – poznaj Lorem Vit Pamięć i Koncentracja

Lorem Vit - Pamiec i Koncentracja ziola na koncentracjePolecana herbata na pamięć to z całą pewnością Lorem Vit Pamięć i Koncentracja. W jej składzie znajdziemy takie gatunki ziół jak: ziarno kozieradki, korzeń ashwagandhy, liść miłorzębu japońskiego, korzeń różeńca górskiego, korzeń żeń-szenia syberyjskiego. Każde ziele wywiera pozytywny wpływ na stan naszej pamięci oraz koncentracji. Poza tym, dzięki mieszance o której mowa, będziemy mogli liczyć na więcej energii w ciągu dnia. Nie będzie dokuczać nam zmęczenie oraz osłabienie, bo poprawie ulegnie jakość naszego snu.

Podsumowanie

Można wysnuć wniosek o dużej skuteczności ziół na pamięć oraz na koncentrację. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najlepiej działają mieszanki, a nie pojedynczo stosowane zioła. Warto byłoby również mieć świadomość tego, że zioła wymagają systematycznego picia. W przeciwnym razie, efektów może w ogóle nie być lub nie będą one tak satysfakcjonujące, jak byśmy chcieli.

FAQ

1. Czy herbata na pamięć może być pita przez każdego?

Wiele zależy od składu konkretnej mieszanki. Niektóre zioła są przeciwwskazane w ciąży, a także podczas przyjmowania na stałe niektórych leków.

2. Po jakim czasie herbata na pamięć przynosi efekty?

U niektórych przyniesie poprawę pamięci po dwóch-trzech tygodniach, ale inni będą musieli poczekać na nie dłużej. Wiele zależy od indywidualnej wrażliwości naszego organizmu na działanie ziół.

3. Jak często herbata na pamięć musi być pita?

Najlepiej przestrzegać w tej kwestii zaleceń producenta. Te zaś znajdują się na opakowaniu konkretnej mieszanki. Zdecydowana większość ziół wymaga codziennego picia.


Bibliografia:

1. Król-Kogus B., Krauze-Baranowska M.: Kozieradka pospolita (Trigonella foenum graecum L.) – tradycja stosowania na tle wyników badań naukowych. Postępy Fitoterapii 3/2011
2. Tajer A, Rhodiola rosea L. jako przykład rośliny adaptogennej, „Annales Academiae Medicae Silesiensis”, 65, 4, 2011

4 comments

  1. Nie sądziłam, że jakoś ta herbata na pamięć pomoże, ale jest poprawa. Mogę na pewno lepiej się skupić w ciągu dnia. Nie wiem na jakiej zasadzie się to dzieje, ale mniej rzeczy mnie rozprasza w pracy.

  2. Kupuję dla taty, który jest już w dość zaawansowanym wieku.
    Polubił ją i pije.
    Wolę by pił ją już teraz niż gdy będzie większy problem z zapamiętywaniem rzeczy.

  3. stara nie jestem, a piję zamiast kawy. ciśnienia nie podnosi mi tak, smakuje lepiej, a w ciągu dnia nie przysypiam.

    1. Zachęciła mnie Pani 🙂 Przydałoby mi się coś takiego i w sumie dla rodziców też bym kupiła. Najważniejsze by jeszcze by ta herbata na pamięć dobrze smakowała hahah :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© LoremVit.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!