Zamów przez telefon: +48 576 142 509

Darmowa dostawa od 200 zł

Herbata na trądzik – jak pomaga?

Herbata na trądzik cieszy się dosyć dużym zainteresowaniem wśród osób zmagających się z uporczywymi niedoskonałościami cery. Wiele osób liczy na to, że dzięki niej uda się chociaż w pewnym stopniu zniwelować problemy ze skórą. Faktycznie, herbaty ziołowe na trądzik mogą okazać się skuteczne. Muszą jednak zostać starannie wybrane. Najlepiej postawić na mieszankę starannie wyselekcjonowanych mieszanek ziołowych.

Herbata na trądzik – jakie zioła powinna zawierać, aby była skuteczna?

Herbata na trądzik powinna bazować na ziołach, które są skuteczne w walce z niedoskonałościami cery. Należą do nich scharakteryzowane w tabeli poniżej zioła na trądzik:

Ziele czystka Działa silnie oczyszczająco. Wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka.
Ziele fiołka trójbarwnego Reguluje pracę gruczołów łojowych, wspomaga gojenie się niedoskonałości, a także zapobiega powstawaniu nowych.
Ziele krwawnika Odtruwa oraz silnie oczyszcza. Pomaga walczyć ze stanami zapalnymi i szkodliwymi bakteriami.
Zielona herbata Pomaga oczyszczać organizm z toksyn, jak również wspiera walkę z wolnymi rodnikami.
Pokrzywa Działa silnie antyoksydacyjnie, a także oczyszczająco. Jak zaś wiadomo, toksyny mogą sprzyjać niedoskonałościom.
Szałwia Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne. Pomaga także walczyć z nadmiernym łojotokiem.
Skrzyp polny Bogactwo cennej dla skóry krzemionki. Zapobiega kruchości naczyń krwionośnych.
Płatki nagietka Regulują pracę gruczołów łojowych, zmniejszając błyszczenie się cery. Działają także kojąco na podrażnienia.
Lorem Vit - Ladna Cera ziola na tradzik

LOREM VIT ŁADNA CERA
MIESZANKA ZIOŁOWA NA POPRAWĘ CERY

Lorem Vit - Ladna Cera - ziola na tradzikCzy herbata na trądzik zadziała?

Herbaty na trądzik mogą okazać się naprawdę pomocne, choć niektórzy podchodzą do nich dosyć sceptycznie. Istnieje jednak co najmniej kilka powodów, dla których warto rozpocząć swoją przygodę z naparem ziołowym. Przede wszystkim, ma on szansę być naprawdę skuteczny. Po drugie, zioła znajdujące się w mieszance na cerę wspomagają zazwyczaj funkcjonowanie całego organizmu. Są także bezpieczne, wydajne i tanie.

Jaka herbata na trądzik będzie pomocna?

Lorem Vit - Ladna Cera ziola na tradzikNad tym, jaka herbata na trądzik będzie skuteczna zastanawia się sporo osób. Na pewno godnym polecenia preparatem jest Lorem Vit Ładna Cera. To mieszanka, w której składzie znajdziemy fiołek trójbarwny, ziele krwawnika, ziele czystka oraz płatki nagietka. Każde z wymienionych ziół posiada nieco inne właściwości, ale wszystkie dbają o to, aby niedoskonałości pojawiały się na naszej cerze jak najrzadziej.

Herbata oczyszczająca na trądzik charakteryzuje się naprawdę dużą skutecznością zwłaszcza wtedy, gdy jest stosowana w formie mieszanek.

Zioła znajdujące się w Lorem Vit Ładna Cera uzupełniają wzajemnie swoje działanie. Dzięki temu można liczyć na wszechstronne właściwości herbatki. Pomoże ona zarówno w walce z nadmiernym łojotokiem, jak i w walce ze stanami zapalnymi.

Podsumowanie

Herbata oczyszczająca na trądzik ma szansę być naprawdę skuteczna. Warto jednak wybrać ją jak najstaranniej. Najlepiej, jeżeli nie będzie to sama herbata z bratka na trądzik. Zdecydowanie skuteczniejsze są bowiem mieszanki kilku ziół. Poza tym, oprócz mieszanek warto zadbać o zbilansowaną dietę oraz o redukcję nadmiernego napięcia emocjonalnego.

FAQ

1. Czy herbata na trądzik może być stosowana zawsze, bez wyjątków?

Niestety nie. Nie można stosować jej u osób wykazujących nadwrażliwość na jakiś jej składnik. Poza tym, niektóre zioła nie są wskazane kobietom w ciąży.

2. Czy zielona herbata na trądzik jest skuteczna?

Tak. Zielona herbata może pomóc, ale lepiej nie stosować jej solo, ale właśnie w formie mieszanek.

3. Czy ziołowa herbata na trądzik w zupełności go wyleczy?

Niestety nie można polegać wyłącznie na ziołach. Równolegle należy stosować odpowiednią pielęgnację naturalną, a także zdrowo się odżywiać. Wskazane mogą okazać się też leki od dermatologa.


Bibliografia:

1. C. Ulbricht, E. Basch, L. Cheun i in., An Evidence-Based Systematic Review of Elderberry and Elderflower (Sambucus nigra) by the Natural Standard Research Collaboration, „Journal of Dietary Supplements”, nr 11 (1) 2014.
2. M. Zielińska-Pisklak, Ł. Szeleszczuk, A. Młodzianka, Bez czarny (Sambucus nigra) domowy sposób nie tylko na grypę i przeziębienie, „Lek w Polsce”, nr 6-7 2013.

4 comments

  1. Jestem ciekawy czy to serio dziala na tradzik.

  2. mi pomogła herbata na trądzik!!!

  3. no i tak to dokladnie dziala? ^^
    ktoś jest w stanie powiedzieć co te lorem vit u was robi?

    1. Mi rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza tłuszczenie się skóry i mniej się pojawia ogólnie tych krost na twarzy. Dla mnie to jest na prawdę coś ciekawego i warto o tym pomyśleć jeżeli nie miało się prędzej styczności z suplementacją przy trądziku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© LoremVit.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!